درب ضد سرقت چینی

 

قفل ها , یراق آلات و تجهیزات درب ضد سرقت

از جمله مهمترین بخش های تشکیل دهنده یک درب سرقت یراق آلات و لوازم جانبی آن میباشند که نقش بسیار مهمی را در کارکرد درب ایفا میکنند و بدون آنها درب ضد سرقت معنایی ندارد.منظور از یراق آلات درب ضد سرقت یعنی چهارچوب لولا و قفلهای درب .

درب ضد سرقت
چهارچوب:یکی از مهمترین بخش هایی میباشد که میتواند مقاومت درب ضد سرقت را تعیین کند هرچه قدر که چهارچوب اصولی تر پیاده سازی شود امکان این وجود دارد که درب ایستا تر باشد.اندازه چهارچوب هم باید استاندارد باشد تا بتوان هر نوع دربی را در آن نصب کرد چون طور و عرض و ارتفاع اغلب چهارچوب ها مشخص و استاندارد میباشد.

قفل ها:

قفل ها : قلب و مغز یک درب ضد سرقت قفل آن است وقتی که قفل ها نباشند ضد سرقت بودن دیگر معنایی ندارد. قفل های متعدد و زیادی بر روی درب نصب میشوند که هرکدام ازآنها کاربردی خاص دارد مثلا قفل های زبانه دارد که امروزه حرف اول را در سیستم های امنیتی درب ها میزند تعداد زبانه ها هر چه قدر که بیشتر باشد امنیت آن بالاتر است بازکردن آن توسط دزد هم سخت تر میشود به همین خاطر توصیه میکنیم که هنگام خرید درب ضد سرقت حتما به این موضوع توجه داشته باشید که درب شما دارای قفل زبانه دارد باشد معمولا قفل ای یازده زبانه در بازار به وفور یافت میشوند و سعی کنید که مرغوبترین نوع آنرا خریداری کنید چون ما آنقدری پول دار نیستیم که جنس ارزان بخریم و هر روز هم آنرا برای تعمیر ببریم و یا یک قفل نو بخریم یکبار هزینه کنید و یک عمر خیال خودتان را راحت کنید.قفلهای چینی در بازار به وفور یافت میشوند که درجه کیفی بالایی ندارند و به راحتی میتوان آنها را باز کرد.
دستگیره ها : دستگیره درب یکی از ملزومات آن است در واقع وقتی که دستگیره نباشد نمیتوان درب را بازو بسته کرد.دستگیره ها در ابتدا و در قدیم از جنس فلز و یا چوب بودند و شکل خاصی نداشتند و صرفا بعنوان یک دستگیره عمل میکردند اما امروزه شاهد این هستیم که تولید کنندگان زیادی اقدام به طراحی دستگیره های خاص و با شکل و شمایل هایی متفاوت کرده اند مثلا دستگیره های استیل ضد زنگ به شکل های بسیار زیبایی در بازار عرضه میگردند که متناسب با هر سلیقه ای نیز میباشد.

لولا و یراق آلات

لولای درب ضد سرقت: که نقش بسیار مهمی را دارد وقتی که سارق قصد دستبرد را داشته باشد و با درب ضد سرقت مواجه شود حتما بی خیال میشود چون واقعا هیچ راهی برای باز کردن آن وجود ندارد اما یک راه حل در این میان وجود دارد و باقی میماند و آن هم لولی درب است اگر لولای درب ضعیف باشد و بدرستی نصب نشده باشد و از مواد درجه سه و نامرغوب ساخته شده باشد میتوان از طریق آن درب را باز کرد بدین صورت که سارق بوسیله یک دیلم به گوشه و کنار درب و لولا فشار وارد میکند تا آنرا کج کند و درب را از سمت مخالف باز کند خب اگر لولای درب مناسب نباشد به راحتی میتوان این کار را انجام داد اما اگر از بهترین و مرغوب ترین لولا استفاده کنید اصلا شاهد چنین صحنه ای نیستید و باز هم سارق ناکام خواهد ماند و توانایی باز کردندرب ضد سرقت را ندارد.با این اوصاف لولای درب هم میتواند بعنوان قلب آن باشد.همچنین باید به قدری قوی باشد که بتواند وزن بالا و سنگین درب ضد سرقت را نیز تحمل کند.توجه داشته باشید که هرچه درب ضد سرقت ایمن تر باشد امنیت آن هم بیشتر است پس گاهی اوقات ممکن است که درب ضد سرقت تا چند صد کیلو وزن داشته باشد که با این اوصاف لولا باید تحمل نگهداشتن پیوسته و مداوم آنرا داشته باشد.

لوازم و تجهیزات جانبی

اما مجموعه از یراق آلات جانبی هم برای درب ضد سرقت وجود دارد که بودن آنها کمک خیلی خوبی را به ما میکند مثلا چشمی درب زمانی که شخصی درب میزند شما میتواند ابتدا از طریق چشمی وارسی کنید که چه شخصی پشت درب است و در صورت وجود نداشتن مشکل درب را برای وی باز کنید.

عکس درب ضد آب ساخته شده از ترکیب پی وی سی و پلی اورتان

جای پست و یا جا پستی که برای اداره پست درنظر گرفته شده است و از طریق آن میتوان نامه و پاکت را به داخل انداخت البته جاپستی زیاد مهم نیست و نبود آن هم زیاد به چشم نمیخورد اما بودن آن خالی از لطف نیست.

درکوب

درکوب که بسیار مهم است و میتوان از آن بعنوان زنگ هم استفاده کرد معمولا درکوب و چشمی در کنار یکدیگر نصب میشوند و به رنگ های طلایی در بازار عرضه میشوند. همه این تجهیزات در کنار یکدیگر تشکیل ساختمان درب ضد سرقت را میدهند فقدان هرکدام باعث میشود تا کار لنگ بزند اما یکی از مهمترین یراق آلاتی که در این درب وجود دارد قفل شب میباشد که برای شب ها و هنگام خواب تعبیه شده است و دارای یک زنجیر نیز میباشد و فقط کافیست که شما چفت آن را فشار دهید تا قفل شود و هیچکس نمیتواند به داخل وارد شود حتی اگر کلید هم داشته باشد این بود یکی دیگر از ویژگی های بارز امنیتی درب ضد سرقت.

درب ضد سرقت چینی

ایمن ترین روش برای حفظ و ایجاد امنیت های نوین درب ضد سرقت چینی است محدودیتی برای استفاده از این درب ها وجود ندارد و هر شخصی در هرمکانی میتواند از درب ضد سرقت استفاده کند.بیشترین موارد استفاده درب ضد سرقت در منازل و ساختمان های مسکونی میباشد اما میتوان آنرا در اداره جات دولتی و اتاق های مدیریتی کاخانه جات و کارگاه ها هم استفاده کرد.دانشگاه ها و دانشکده ها و مدارس و همچنین محیط های آموزشی و فرهنگی مانند فرهنگسراها هم میتوانند از درب ضد سرقت استفاده کنند پس پی میبریم که محدودیتی برای استفاده از درب ضد سقت وجود ندارد و همه جا میتوان آنرا نصب کرد نکته مهمی که در این میان وجود دارد نصب درب ضد سرقت میباشد که مقوله ای بسیار مهم تلقی میشود کوچکترین خطا در نصب میتواند منجر به عدم کارکرد درست و مناسب درب ضد سرقت شود به همین خاطر باید شما از خبره ترین افراد در جهت نصب درب ضد سرقت بهره بگیرید مهم نیست هزینه نصب هرچه قدر بود پرداخت کنید تا کار شما به درستی پیش رود وگرنه طمع کردن میتواند منجر به هزینه های اضافه شود نصب درب ضد سرقت هم رابطه بسیار مستقیمی را با ایمن بودن آن دارد مخصوصا هنگام جا زدن درب و قرار دادن آن در لولاو چهارچوب.

درب ضد سرقت چینی با روکش چوبی

حتما شما هم فکر می کنید دربهای ضد سرقت چینی چوبی ارزان به دلیل مشخصی این قیمت را دارند و آن افت کیفیت در پروسه ساخت آن درب ضد سرقت . این مورد درباره درب ضد سرقت چینی بیشتر محسوس خواهد بود طارم درب ضد

درب های تمام چوب چینی

برای یافتن آدرس نمایندگی درب ضد سرقت تمام چوب چینی که به محل زندگی شما نزدیکتر است می توانید با مرکز تماس درب ضد سرقت ما تماس حاصل نمایید و آنها را در جریان بگذارید به همین سادگی درب ضد سرقت خود را بخرید و بس

فروش درب ضد سرقت

64 عاملیت فروش درب ضد سرقت دفاع کاران در کنار شما هستند تا در سراسر کشور بتوانید بهترین ها را بخرید. بورس فروش درب ضد سرقت در تهران کجاست ؟ ابعاد یک درب ضد سرقت به چه شیوه ای محاسبه می گردد ؟ و سئوالاتی مانند برای نصب درب ضد سرقت نیاز به تخریب چهارچوب درب چوبی قبلی هست؟ را از مرکز فروش مرکزی دفاع کاران بپرسید و با دقت انتخاب کنید.

لیست قیمت هر یک از برندهای معتبر درب ضد سرقت که مد نظر شماهست را ما داریم . برای مثال لیست قیمت درب ضد سرقت معتقد ، لیست قیمت درب ضد سرقت ترک ، لیست قیمت درب ضد سرقت ایساتیس و یا هر درب دیگری را

 

 

 

بیخود و بی جهت فکرتان هم به سر باز کردن درب ضد سرقت نزند چون شما هیچ راهی را پیش رویتان ندارید و فقط با در دست داشتن دسته کلید اصلی این امکان برای شما وجود دارد.

 

اما وقتی که شما کلید خود را گم کنید تکلیف چیست ؟خب در این مواقع شما نمیتوانید با مراجعه به کلید سازی یک کلید جدید را کپی کنید و باید حتما به نمایندگی مجاز و همان محلی که درب ضد سرقت را خریداری کرده اید مراجعه کنید تا کلید را توسط کامپیوتر طراحی و رمزنگاری کند تا بتوان بوسیله آن درب را باز کرد پس همواره در نگهداری کلید ها درب کوشا باشید تا آنها را گم نکنید و گرنه به دردسر می افتید و باید هزینه زیادی را هم پرداخت کنید.

 

 

 

 

برخی از فروشگاه های درب ضد سرقت ترک اقدام بنا به اقبال زیاد مشتریان ه فروش درب های ارزان میکنند و مشتریان را راغب به خرید این درب ها میکنند طی مراجعاتی که مشتریان به نمایندگی فروش ما میکنند شاهد گله مندی آنها ازر قیمت های بالای درب ضد سرقت هستیم و همه آنها اظهار میکنند که فلان فروشگاه درب ارزان میفروشد مگر چه فرقی بین این دو وجود دارد.